GABINET STACJONARNY

Serdecznie zapraszamy do Stacjonarnego Gabinetu Stylizacji Zdrowia i Urody ESSENTIA w Poniatowej przy ulicy Sosnowej 4/1B. Przytulne wnętrze, filiżanka wyśmienitej, aromatycznej kawy lub herbaty, profesjonalna i miła obsługa a to wszystko dopełnione muzyką relaksacyjną, zapewnią nawet najbardziej wymagającym Klientom niepowtarzalny klimat oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

ESSENTIA to nieszablonowy salon kosmetyczny i jedyne takie miejsce gdzie to Państwo decydujecie o godzinach pracy Gabinetu stacjonarnego. Telefonicznie umawiając się na wizytę ustalimy dogodny termin i godzinę spotkania, nawet tą która nie mieści się w standardowych ofertach, 7:00 rano- oczywiście, 21:00 – żaden problem. Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu!

W związku z prowadzeniem również gabinetu mobilnego prosimy o kontakt telefoniczny minimum na dzień przed planowaną wizytą.

 

GABINET MOBILNY

Mobilny gabinet ESSENTIA to odpowiedź na potrzeby osób dla których wyjście z domu jest kłopotliwe i uciążliwe. Jest to idealne rozwiązanie dla młodych matek, nie mających z kim zostawić swoich pociech, osób starszych i chorych. Coraz częściej ludzie w pędzie dnia codziennego nie mają czasu na chwilę dla siebie i właśnie z myślą o takich osobach powstała koncepcja salonu mobilnego.

Dostęp do mobilnych usług mają już w USA, Wielkiej Brytanii i na zachodzie Europy, dlatego Gabinet ESSENTIA pragnie swoim Klientom również zapewnić taką możliwość. To właśnie z myślą o Państwa wygodzie stworzyliśmy możliwość dojazdu do Państwa domów. Gabinet ESSENTIA jest wyposażony w mobilny specjalistyczny sprzęt co zapewnia Państwu najwyższą jakość usług niczym nie odbiegającą od tych w salonach stacjonarnych.

Mobilna ESSENTIA to pogotowie kosmetyczne niosące piękno, radość i pewność siebie – bo przecież każdy na to zasługuje!

Dojazd do klienta

Przy zabiegach powyżej 350,00 PLN dojazd gratis do miejscowości w promieniu 30 km od gabinetu stacjonarnego. W przypadku miejscowości położonych dalej cena za 1km to tylko 40 groszy!

UWAGA: nie dojeżdżamy na zabiegi poniżej 200,00 PLN

Zalecenia przed wizytą

Przed wizytą proszę o przygotowanie dostępu do prądu i bieżącej wody. W zależności od zabiegu może być potrzebne: miejsca do rozłożenia stołu, krzesło, stolik do manicure. Przed zabiegami pielęgnacyjnymi oraz przed masażem proponujemy również wziąć ciepły, odprężający prysznic który wprowadzi Państwa w delikatny stan relaksu.

Dołącz do grona naszych fanów!