Oferujemy Państwu kompleksowe, profesjonalne i nowoczesne zabiegi z zakresu stylizacji, zdrowia i urody. W ofercie znajdują się zarówno zabiegi dla kobiet, mężczyzn i nastolatków.  ESSENTIA wychodzi naprzeciw stereotypom, że zabiegi kosmetyczne są tylko i wyłącznie dla kobiet. Już w starożytności zarówno kobiety jak i mężczyźni oddawali się przyjemnościom pielęgnacji i upiększania urody – podobno poświęcano tym zabiegom aż 60% czasu!

Podczas zabiegów korzystamy ze specjalistycznego sprzętu do oczyszczania wodorowego, oxybrazji, infuzji tlenowej, mezoterapii bezigłowej, fal radiowych (RF), mikrodermabrazji i ultradźwięków. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych, skutecznych w działaniu oraz najwyższej jakości kosmetykach m.in. takich firm jak: Phyt's, Organic Series, EstilloPharm, SkinExpert, Jadwiga.

Dodatkowo w odsprzedaży mamy takie marki jak: Hristina oraz Sylveco.

Dla nas najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i komfort każdego klienta, dlatego posiadamy własny autoklaw medyczny, narzędzia sterylizujemy i przechowujemy w jednorazowych opakowaniach.

Gabinet ESSENTIA to miejsce, w którym znajdą Państwo chwilę wytchnienia od problemów i trosk dnia codziennego. Istnieje silny związek pomiędzy tym jak wyglądamy, a tym, jak się czujemy, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie dlatego tak ważne jest aby zatrzymać się na chwile i pomyśleć o sobie. ESSENTIA powstała na fundamencie pasji, ciężkiej pracy, wiary w ludzkie piękno i żelaznej zasady ,,Nie ma rzeczy niemożliwych!”

W związku z nieodpartą potrzebą podnoszenia Państwa samooceny z uwagą śledzimy najnowsze trendy, nieustannie podnosząc kwalifikacje na prestiżowych kursach i szkoleniach. Dzięki obserwacji ludzi i analizie ich potrzeb świadczymy fachowe doradztwo, za każdym razem dobierając indywidualnie dla każdego Klienta najbardziej odpowiednie kosmetyki oraz rodzaje zabiegów.

Ponadto oferujemy naszym Klientom karty “Stałego Klienta”, pakiety rabatowe, a dla osób chcących podarować swoim bliskim oryginalny prezent oferujemy również elegancko zapakowane Vouchery.

Twoje piękno w najlepszych rękach!

Serdecznie zapraszamy, Gabinety ESSENTIA.

 

 Dołącz do grona naszych klientów