Kosmetologia Holistyczna

Wszystkie informacje o zniżkach, dostępne w Regulaminie

start / oferta /Analiza kosmetologiczna

opis

Analiza Kosmetologiczna

Nie chcemy aby Twoja uroda była zależna wyłącznie od nas i zabiegów gabinetowych, dlatego podczas naszego spotkania nie ograniczamy się jedynie do nakładania różnego rodzaju preparatów. Pragniemy być Twoim drogowskazem na drodze do pięknej skóry stąd też udzielamy wskazówek jak ją intuicyjnie pielęgnować, obserwując i wsłuchując się w organizm. Z nami poznajesz siebie, potrafisz wybrać zabiegi i dostosowywać kosmetyki do swoich potrzeb tak aby nie sięgać już po krem tylko dlatego, że pomógł koleżance… 😉 Osiągniesz piękno, radość i pewność siebie – bo to w całości Ty!

Prosimy zabrać ze sobą wszystkie kosmetyki do pielęgnacji a konkretnie interesuje nas skład- INCI (igredients) będziemy sprawdzać czy stosowane przez Was kosmetyki mogą być przyczyną problemów skórnych.

Analiza podstawowa

Analiza obejmuje : wywiad, badanie palpacyjne, analiza składu posiadanych kosmetyków – do 6 sztuk, ułożenie pielęgnacji domowej.

*przy zabiegu analiza warta 60zł jest bezpłatna.

Analiza rozszerzona

Analiza obejmuje : demakijaż, badanie palpacyjne, tonizacja, krem na zakończenie, wywiad, analiza składu posiadanych kosmetyków – do 10 sztuk, ułożenie pielęgnacji domowej, analiza kwantowa kondycji organizmu, test reakcji skóry na podstawową pielęgnację gabinetową.