Kosmetologia Holistyczna

Wszystkie informacje o zniżkach, dostępne w Regulaminie

Kim jesteśmy?

ESSENTIA to...

… chwila wytchnienia od problemów i trosk dnia codziennego.

Istnieje silny związek pomiędzy tym jak wyglądamy, a tym jak się czujemy zarówno fizycznie jaki i emocjonalnie, dlatego tak ważne jest aby zatrzymać się na chwilę i pomyśleć wyłącznie o sobie.

… zabiegi dla kobiet i mężczyzn.

Wychodzimy naprzeciw stereotypom, że zabiegi kosmetyczne są tylko dla kobiet. Już w starożytności zarówno kobiety jak i mężczyźni oddawali się przyjemnościom pielęgnacji i upiększania urody – podobno poświęcano zabiegom aż 60% czasu!

… wspólna podróż w drodze do piękna.

Chociaż bliżej nam do natury i zdecydowanie preferujemy kosmetyki naturalne to wychodzimy z założenia, że równowaga to podstawa. Stosujemy wyważoną pielęgnację bo najważniejsze to być w zgodzie ze sobą. Na każdym etapie życia nasze potrzeby są inne z tego względu jesteśmy świadomi, że życie zgodnie z naturą jest nie lada wyzwaniem i wiąże się z mnóstwem zmian i często wyrzeczeń. Spokojnie- my wszystko rozumiemy bo wiele takich zmian sami już przeszliśmy. W naszym, życiu również było mnóstwo wzlotów i upadków – nie oceniamy a jedynie wspieramy. To Ty ustalasz tempo swojej przemiany a my jesteśmy po to aby towarzyszyć Ci w Twojej drodze do pięknej skóry.

… bezpieczne zabiegi.

Dla nas najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i Wasz komfort, dlatego posiadamy własny autoklaw medyczny. Narzędzia sterylizujemy i przechowujemy w jednorazowych opakowaniach.

Podczas zabiegów korzystamy ze specjalistycznego sprzętu. Stosujemy wyłącznie sprawdzone kosmetyki jak najbliższe naturze i o prostych składach, m.in. takich firm jak: Phyt’s, Organic Series, SkinExpert, Empire Pharma, AVA.

Dodatkowo w odsprzedaży mamy takie marki jak: Hristina oraz Sylveco.

… lojalność

Bez Was nie ma Nas – dlatego doceniamy Waszą systematyczność w pielęgnacji i obdarowujemy zniżkami już od pierwszego zabiegu od 5% do 30%. Ponadto mamy dla Was pakiety rabatowe, a dla osób chcących podarować swoim bliskim oryginalny prezent przygotowaliśmy również elegancko zapakowane Vouchery.

voucher wizualizacja

 

… przede wszystkim pasja.

ESSENTIA powstała na fundamencie pasji, wiary w ludzkie piękno i żelaznej zasady ,,Nie ma rzeczy niemożliwych!”

…Twoje piękno w najlepszych rękach!

Serdecznie zapraszamy, Gabinety ESSENTIA

nasza oferta

Czym się zajmujemy?

Twarz, szyja, dekolt...

To właśnie na te okolice zwracamy uwagę w pierwszej kolejności oceniając wiek. Dzięki prawidłowej pielęgnacji można liczyć na zachowanie młodzieńczego wyglądu przez wiele lat.

Masaż liftingujący

Jest doskonałą naturalną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej ale bez igieł, bólu i stresu. Lifting i relaks idą tu w parze!

Zabiegi dodatkowe

Jeżeli propozycja podstawowej pielęgnacji będzie dla Twojej skóry niewystarczająca, połączymy zabiegi w taki sposób aby uzyskać satysfakcjonujące efekty.

Zabiegi estetyczne

Dopełnieniem pielęgnacji twarzy i swego rodzaju kropeczką nad przysłowiowym "i" są drobne zabiegi estetyczne a mianowicie henna rzęs, brwi, regulacja (pęseta) oraz depilacja okolic twarzy (wosk twardy).

Podanie numeru telefonu zdecydowanie ułatwi nam kontakt

Dwie lokalizacje: